Wyszukaj ofertę spośród ofert

Komisjoner na magazynie znanej marki supermarketu

Numer telefonu: 887776672
Miejsce pracy: Rinteln, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 11.07.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14,15 € / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 4

Pracownik magazynu/Komisjoner - Rinteln, Niemcy

Dla naszego Klienta, lidera sieci niemieckiego dyskontu spożywczo-przemysłowego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko pracowników magazynowych

  • Lokalizacja – Niemcy, Rinteln
  • Start pracy – 11.07.2024, przyjazd środa 10.07.2024

WYMAGANIA

W mowie: A2 , W piśmie: A2
  • Ukończenie szkolenia z obsługi wózków paletowych i wózków widłowych zapewnionego przez EWL
  • Staranność w pracy oraz szybkość w komisjonowaniu
  • Umiejętność pracy z systemem słuchawkowym
  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy
  • Posiadanie własnego samochodu – wymagane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Pakowanie i zbieranie towarów za pomocą systemu słuchawkowego
  • Transport palet i kompletacja zamówień za pomocą wózka paletowego
  • Podstawowe prace magazynowe z wykorzystaniem wózka widłowego po uprzednim przeszkoleniu (rozmieszczanie palet ma magazynie, załadunek/rozładunek palet, zmiana lokalizacji palet na hali)
  • Owijanie folią palet i naklejanie etykiet na palety

UDOGODNIENIA

  • Niemiecka umowa o pracę tymczasową
  • Stawka 14,15 euro brutto/h (wzrost stawki do 14,67 euro brutto/h od października)
  • Zwrot kosztów za paliwo na dojazdy do pracy
  • Praca na magazynie u klienta, należącego do jednej z największych sieci niemieckich dyskontów spożywczo-przemysłowych o stabilnej pozycji na rynku
  • Zapewnione płatne zakwaterowanie w kwocie 300 euro od osoby w pokojach jednoosobowych
  • Praca także dla par
  • 35h/tydzień
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, niedzielę i święta
  • Organizacja odpłatnego kursu na wózki widłowe
  • Praca przy zbieraniu zamówień z systemem słuchawkowym w wybranym języku (j. polski dostępny)
  • Możliwość korzystania ze stołówki pracowniczej oraz parkingu
  • Praca od poniedziałku do soboty
  • I zmiana: poniedziałek-sobota 6:00-14:00
  • II zmiana: poniedziałek – piątek 12:00-20:00
  • Praca głównie na hali produkcyjnej, możliwa praca w chłodni (minimalna temperatura to 7 stopni)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Przejście na umowę bezpośrednio z pracodawcą po 9 miesiącach – wzrost stawki do 18,45€/godz.