Spawacz MIG, MAG, TIG elektroda (mosty),2300€-2600€ netto/miesiąc

Numer telefonu: 503 028 187
Strona internetowa: www.link2work.pl
Miejsce pracy: Plauen, Niemcy
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 17.06.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 2 300 € - 2 600 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 3

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane miesięcznie: 13,50€ brutto/h + dieta 40€-50€ /dzień, tj. ok. 2300€ -2600€ netto/miesiąc (w zależności od doświadczenia)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • darmowe zakwaterowanie
  • szybki proces rekrutacji

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1
  • min. 2 letnie doświadczenie jako spawacz MIG, MAG, TIG, elektroda
  • ważne certyfikaty spawalnicze
  • doświadczenie w spawaniu, prostowaniu i szlifowaniu blach
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do pracy w systemie kilkuzmianowym
  • prawo jazdy kat. B i własny samochód - mile widziane
  • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Uwaga! kandydat będzie proszony o wykonanie próbek spawalniczych przed podjęciem pracy w Plauen

  • spawanie metodą MIG, MAG, TIG, elektroda ciężkich konstrukcji stalowych pod budowę mostów stalowych

  • prace spawalnicze zgodnie z określonymi instrukcjami i zaleceniami

  • praca z rysunkiem technicznym
  • ścisłe przestrzeganie zasad BHP

UDOGODNIENIA

aplikuj: https://utm.guru/ug3Qa

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187, 572 325 580, 690 630 543,

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - dużej niemieckiej firmy zajmującą się spawaniem konstrukcji stalowych pod budowę mostów, poszukujemy osób

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: https://link2work.pl/polityka-prywatnosci/