Spawanie + montaż różnych konstrukcji (kontener, schody itp.)

Numer telefonu: 577444790
Miejsce pracy: Belgia, Belgia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 28.06.2024 do 26.07.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 5 000 € - 5 800 € / miesiąc brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Kontrakt B2B
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 2

Spawanie + montaż różnych konstrukcji (kontener, schody itp.). Zawsze pracuje się w tym samym miejscu.

! Nie jest to wyłącznie praca spawalnicza, obejmuje również cięcie, szlifowanie, gięcie, montaż, pracę na wysokości itp.

- praca w wymiarze 50 godzin tygodniowo!

  • praca w BELGI

- Start ASAP

- Zakwaterowanie za 400€ miesięcznie - w pokojach jednoosobowych, mieszkania zawsze w pełni wyposażone, zawsze są to apartamenty albo domy wolno stojące, max 4 osoby.

  • dobra znajomość języka angielskiego, koniecznie, ponieważ główna rozmowa rekrutacja jest przeprowadzana po angielsku.

  • Stawka między 26 a 29€

Zainteresowany?

wyślij CV na : sandra@pandarec.eu

bądź zadzwoń pod: +48 577 444 790

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: A2

  • praw jazdy + samochód