Wyszukaj ofertę spośród ofert

Do opieki senior 84 lat 1900€

Numer telefonu: 324401554
Strona internetowa: www.seniornaplus.pl
Miejsce pracy: 26969 Burhave, Niemcy
Stanowisko: Inny
Termin zlecenia
od: 01.08.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 1 900 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Do opieki jest senior w wieku 84 lat (wzrost 163 cm, waga 47 kg). Senior mieszka z żoną, która nie wymaga opieki. Podopieczny ma demencję, raka, problemy ze słuchem i wzrokiem, nosi okulary i aparat słuchowy. Występują zaburzenia orientacji czasowej, miejscowej, sytuacyjnej. Nie występuje inkontynencja. Raz na tydzień przychodzi opiekunka społeczna i rozdziela leki. Na ofercie dostępny rolator, rodzina załatwia już łóżko pielęgnacyjne i materac przeciwodleżynowy. Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie pomoc w myciu, ubieraniu, przygotowywaniu posiłków, pranie, prasowanie, oraz utrzymanie czystości i porządku w domu, zakupy. Senior mieszka z żoną w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki dostępny pokój, internet

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie domu
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów

UDOGODNIENIA

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech