Wyszukaj ofertę spośród ofert

Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14,20 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • stawkę 14,20€ brutto/h - na początek
  • możliwości rozwoju
  • praca w przyjaznym środowisku
  • 25 dni urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego
  • zakwaterowanie firmowe (117,50€ tyg)
  • ubezpieczenie płatne €35,50/tydzień
  • kilometrówka 0.23€/km
  • szybki proces rekrutacji

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • gotowość do pracy fizycznej
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin w systemie dziennym i dwuzmianowym
  •  dokładność
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn i ręczne napełnianie form
  • wyjmowanie produktów z form
  • ważenie surowców
  • rozładowywanie produktów zgodnie z instrukcjami

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.