Wyszukaj ofertę spośród ofert

Malarz/ Lakiernik przemysłowy * 15 - 17.10 € brutto/ h (WF)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: 's-Hertogenbosch, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 15 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, zakład przemysłowy z okolic 's-Hertogenbosch, Boxtel,

poszukuje pracowników lakierników przemysłowych

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc15 € brutto/ h + dodatek zmianowy (114%) = 17.10 € brutto/ h (446.49 - 519.22 € netto/ tydzień) + możliwość zaliczki

WYMAGANIA

W mowie: A2 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim lub j. niemieckim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Masz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Potrafisz pracować precyzyjnie
  • Masz kilku letnie doświadczenie jako lakiernik przemysłowy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różnego rodzaju prace związane z końcową obróbką produktów ze stali (piaskowanie, piaskowanie drobinkami szkła, cynkowanie, a także malowanie na mokro oraz sucho). Do Twoich zadań należeć będzie produkcja dużych konstrukcji, m.in.: podwozia do maszyn rolniczych, ram do doków załadunkowych, mostów kolejowych, kapturów na kolejkę górską. Będziesz odpowiedzialny za:

  • przygotowanie powierzchni oraz nakładanie powłoki lakierniczej
  • suszenie oraz utrwalanie powierzchni rożnymi technikami
  • bieżąca konserwacja oraz kontrola sprawności narzędzi

Praca na 2 zmiany (poranna i popołudniowa).

UDOGODNIENIA

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 104.75 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie zdrowotne (35.42 € tygodniowo)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (około 30 km)
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)