Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracownik Gospodarczy

Numer telefonu: 737303140
Strona internetowa: www.faz.org.pl
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 23.07.2024 do 31.07.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 4 600 zł - 4 650 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

Fundacja Aktywności Zawodowej poszukuje Pracownika Gospodarczego do zespołu.

Fundacja pomaga bezpłatnie znaleźć zatrudnienie osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości i porządku w obiekcie firmowym oraz na terenie przyległym
- opróżnianie koszy na śmieci i dbałość o ich higienę
- mycie podłóg, okien i sprzętów biurowych

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra kondycja fizyczna
- sumienność i dokładność
- umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
- dyspozycyjność w godzinach pracy firmy

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w dobrym i przyjaznym zespole

Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy znajdujący się pod tym ogłoszeniem lub kontakt telefoniczny pod nr tel. : 737 303 140