Kierowca betoniarki / Operator pompy do betonu - praca Wola Zaradzyńska Ksawerów

Numer telefonu: +48609584530
Strona internetowa: jobsplus.pl
Miejsce pracy: Ksawerów, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 30.07.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 3 500 zł - 5 500 zł / miesiąc netto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nazywamy się Jobs Plus HR – jesteśmy agencją rekrutacji i zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta, włoskiego koncernu, specjalizującego się w dostarczaniu surowców oraz wyrobów gotowych dla sektora budowlanego szukamy kandydata na stanowisko kierowcy betoniarki / operatora pompy do betonu.

W Polsce odziały firmy działają od ponad 30 lat, zajmując się projektowaniem i dostarczaniem mieszanek betonowych, bitumicznych, asfaltu, zbrojeń stalowych oraz kruszywa dla realizacji inwestycji i rozwój poszczególnych firm.

Lokalizacja: Wola Zaradzyńska

WYMAGANIA

  • doświadczenie w branży budowlanej
  • czynne prawo jazdy kategorii C
  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • transport betonu betonomieszarką z węzła betoniarskiego na budowę
  • obsługa pompy do betonu
  • dbanie o powierzony sprzęt: san techniczny i czystość

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z naszym Klientem (na początku 3- miesięczny okres próbny)
  • prace po 8h / dziennie
  • wynagrodzenie: podstawa
  • opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • szybki i sprawny proces rekrutacji: rozmowa z nami->spotkanie z klientem-> i możesz zaczynać!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o warunkach zatrudnienia i odpowiemy na Twoje pytania.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus HR z siedzibą w Gdańsku, al. Grunwaldzka 56/113, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Zgodę można odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: baza(małpa)jobsplus.pl

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 27404.