Wyszukaj ofertę spośród ofert

Kierowca C+E - Centrum Dystrybucji * 18.71 € brutto/ h (TP)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Pijnacker, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 18,71 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Pijnacker,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C+E (z kodem 95)

Praca na stałe lub w systemie - do ustalenia z pracodawcą.

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.71 € brutto/ h + nadgodziny + weekendy

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B1

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E i kartę kierowcy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport żywności z centrum dystrybucji. Do Twoich obowiązków należeć będzie dostarczenie towarów do 2-4 przystanków/ punktów. Będziesz również odpowiedzialny za załadunek/ rozładunek towaru, kontrola stanu technicznego pojazdu, odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny przewóz towarów, optymalne realizowanie tras, prowadzenie dokumentacji przewozowej.

W centrum dystrybucji otrzymasz darmowy lunch i kolację.

UDOGODNIENIA

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (koszt 100 €/ tydzień) i ubezpieczenie (koszt 35 €/ tydzień)
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)