Pracownik Fizyczny/ Produkcja (PRALNIA) * 13.90 € brutto/ h (VN)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Nieuw-Vennep, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 13,90 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, właściciel pralni z okolic Nieuw-Vennep,

poszukuje pracowników produkcji

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (co czwartek): 13.90 € brutto/ h
    (pierwsze wynagrodzenie w trzecim tygodniu pracy)

WYMAGANIA

W mowie: A1 , W piśmie: A1

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu podstawowym (A1)
  • Masz doświadczenie jako pracownik produkcji
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Jesteś gotowy do pracy w warunkach o specyficznym zapachu

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne i odzież roboczą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę pracę fizyczną/ produkcyjną na hali produkcyjnej. Do Twoich obowiązków należeć będzie segregacja brudnej pościeli, ręczników i odzieży zebranych ze szpitali oraz domów opieki. Praca odbywa się na taśmie produkcyjnej, gdzie worki z zanieczyszczonymi tekstyliami są rzucane na taśmę i segregowane według rodzaju. Twoje zadania obejmują:

  • segregację tekstyliów - oddzielanie różnych typów tkanin i przygotowywanie ich do dalszego procesu prania
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek na miejscu pracy

UDOGODNIENIA

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 122.50 - 124.25 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień 35.58 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)