Wyszukaj ofertę spośród ofert

Order Picker Holandia !wysokie stawki!

Numer telefonu: +48511202999
Miejsce pracy: Deventer, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14,17 € - 24,85 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Pracownik magazynu PLUS w miejscowości Deventer

-Stawka: 13.68 €+dodatek za pracę w chłodni 0.49

-Soboty płatne 150% do godziny 14.00

-Od godziny 14.00 płatne 175%

-Dostęp do portalu pracownika gdzie sprawdzisz paski wypłat, kontrakt oraz pozostałe dokumenty.

Opis stanowiska pracy:

Jak wygląda praca w centrum dystrybucyjnym PLUS?

Centrum dystrybucyjne składa się z dwóch głównych działów: centrum zwrotów i działu kompletacji. Dział kompletacji jest często podzielony na działy dla produktów świeżych i chłodzonych oraz innych artykułów spożywczych. Będziesz pracować albo w centrum zwrotów, albo w jednym z działów kompletacji.

36 godzin pracy tygodniowo + nadgodziny(dodatkowo płatne)

Wymagania:

-język angielski komunikatywny

-chęci do pracy i zaangażowanie

-mile widziane prawo jazdy

GWARANTUJEMY

-Służbowy samochód

-Prywatne km jeśli chcesz jeździć swoim autem z prywatnego zamieszkania to zwracane 0.23 centa za km

-Tygodniowe wypłaty

-Zakwaterowania

-Dodatek urlopowy (Dodatek ten jest osobnym składnikiem twojego wynagrodzenia. Dodatek ten, jest odkładany na oddzielnym koncie pracownika. Nie wlicza się go, do stawki brutto)

-Dodatek wakacyjny Dodatek ten jest osobnym składnikiem twojego wynagrodzenia

Poszukujemy!!

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu

+48511202999 oraz na Whatsapp

*Pracownik sklepu Jumbo

*Magazyn z kosmetykami od 13.68€ i wyżej

*Magazyn w Emmeloord

*Wiele innych Magazynów (cała Holandia)

*Spawacze zarobki od 650€ Rozładunek załadunek kontenerów w lekkerkerk

*Pracownik na produkcji niewymagające języka angielskiego

*Operatorzy maszyn (cala Holandia) od 16€ netto

*Spawacze MIG MAG i TIG (cala Holandia) od 650 netto

*Mechanicy samochodowi (cala Holandia)

*Oferty specjalistyczne tynkarze, piaskarze kierowca kat CE

*Operator wózków reach truck i heftruck (cala Holandia)

*Operatorzy CNC Amsterdam i wiele innych zarobki od 650€ /700€ netto

*Wieszanie kur Belgia stawki od 17.49€

  • Wiele innych ofert pracy zapraszamy do kontaktu

Oferty pracy w Holandii bez języka Angielskiego i z językiem Angielskim Gwarantujemy :

-Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych

-Opiekę polskich koordynatorów

Zainteresowane osoby poproszę o kontakt

+48 511 202 999 oraz na Whatsapp

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Kompletowanie zamówień i prace magazynowe

UDOGODNIENIA

Tygodniowe wypłaty

Zakwaterowanie (darmowy internet)

Transport do pracy

Dodatek urlopowy i wakacyjny

Możliwość rozwoju

Dostęp do platformy internetowej (wypłaty, plan pracy itp)