Wyszukaj ofertę spośród ofert

Mechanik samochodów ciężarowych

Numer telefonu: +48 579208560
Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 09.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 20,30 € - 23,40 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 4

Poszukujemy wykwalifikowanego mechanika samochodów ciężarowych, który dołączy do naszego zespołu. Jako mechanik, będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie, naprawę oraz konserwację ciężarówek. Od rutynowych czynności serwisowych po skomplikowane naprawy, Twoje umiejętności odegrają kluczową rolę w zapewnieniu optymalnej wydajności i bezpieczeństwa naszej floty.

Obowiązki i odpowiedzialności:

Diagnozowanie i naprawa problemów mechanicznych w różnych systemach pojazdów ciężarowych.

Wykonywanie rutynowych czynności serwisowych, takich jak wymiany oleju, rotacje opon i inspekcje hamulców.

Używanie sprzętu diagnostycznego do identyfikacji problemów elektronicznych.

Współpraca z zespołem konserwacyjnym w celu efektywnego zakończenia napraw.

Prowadzenie szczegółowej dokumentacji dotyczącej wykonanych usług i napraw.

Wymagania:

Minimum 2 lata doświadczenia jako mechanik samochodów ciężarowych.

Umiejętność komunikacji w języku angielskim na poziomie B1-2.

Prawo jazdy kategorii B; Posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem.

Certyfikat VCA również będzie atutem.

Oferujemy:

- stawka 20,83 / 23,24 EUR zależne od doświadczenia

- zakwaterowanie, transport oraz ubezpieczenie

- stała praca 40 godzin w tygodniu

- umowa na holenderskich warunkach

- tygodniowe wypłaty

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1

-angielski

-mile prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

-serwis

-naprawa

UDOGODNIENIA

-zakwaterowanie

-transport