Operator wózka widłowego * 14 € brutto/ h + dieta + dodatek zmianowy (DE/P)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Gera, Niemcy
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14 € / h brutto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Lipska, Gera,
- poszukuje doświadczonych operatorów wózka widłowego z aktualnym certyfikatem

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 14 € brutto/ h + dodatki zmianowe; niedziele i święta + 200% (możliwe zaliczki)
  • 40 € diety na wyżywienie i nocleg za każdy przepracowany dzień

WYMAGANIA

W mowie: A2 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje CV z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Znasz język niemiecki na poziomie dobrym/ komunikatywnym (A2)
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w zawodzie oraz aktualne certyfikaty na wózki widłowe

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!

Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport towarów - artykułów do produkcji maszyn rolniczych - na terenie magazynu oraz załadunek i rozładunek ciężarówek za pomocą wózka widłowego. Do Twoich obowiązków będą również należeć prace magazynowe oraz inwentaryzacja, kontrola jakości i dostarczanie towarów we wskazane miejsca na magazynie, utrzymywanie porządku na magazynie i stosowanie się do przepisów BHP.

Praca na zmianę poranną i popołudniową. Możliwa praca w weekendy

UDOGODNIENIA

  • Umowę na warunkach niemieckich oraz od 25 dni urlopowych
  • Zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2-osobowym (koszt tygodniowy ok. 110 €) i ubezpieczenie
  • Jednorazowy zwrot kosztów podróży (do 50 € - na podstawie rachunków/ biletów)
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)