Wyszukaj ofertę spośród ofert

Oferta dla osoby z podstawowym j.niemieckim 1600€

Numer telefonu: 324401554
Strona internetowa: www.seniornaplus.pl
Miejsce pracy: 41812 Erkelenz, Niemcy
Stanowisko: Inny
Termin zlecenia
od: 14.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 1 600 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Do opieki jest seniorka w wieku 86 lat (wzrost 160 cm, waga 65 kg). Seniorka obecnie jest na opiece krótkoterminowej i wraca do domu 14.09.2024. Obecnie opieka odbywa się przy łóżku i raz dziennie przesadza się podopieczną na wózek inwalidzki, rodzina ma jednak nadzieję, że jeszcze wróci do większej mobilności, ale trzeba trochę odczekać. Podopieczna ma spastyczność nóg (wzmożone napięcie mięśni), zaburzenia orientacji czasowej, słabszy wzrok, inkontynencja - pielucho-majtki. Sporadycznie może zdarzyć się wezwanie nocne. Na ofercie dostępny rolator, wózek inwalidzki, winda przy schodach, łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe. Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie pomoc w myciu, ubieraniu, przygotowywaniu posiłków oraz utrzymanie czystości i porządku w domu, pranie, prasowanie, zakupy. Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym, dla opiekunki dostępny pokój, internet.

WYMAGANIA

W mowie: A1 ,
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie domu
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów

UDOGODNIENIA

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech