Wyszukaj ofertę spośród ofert

Do opieki jest seniorka w wieku 91 lat 1900€

Numer telefonu: 324401554
Strona internetowa: www.seniornaplus.pl
Miejsce pracy: Eppingen, Niemcy
Stanowisko: Inny
Termin zlecenia
od: 20.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 1 900 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Do opieki jest seniorka w wieku 91 lat (waga 52kg, wzrost 155cm), u której występuje demencja, cukrzyca, inkontynencja, problemy ze słuchem, oraz ogólne osłabienie starcze. Podopieczna porusza się powoli samodzielnie ale potrzebuje pomocy przy wstawaniu(trzeba jej podać rękę). Starsza pani jest spokojna i chętnie współpracuje z opiekunką. Zdarzają się wezwania nocne. W tym samym domu w osobnym mieszkaniu mieszkaniu mieszka jej 50- letni syn, który razem z mamą spożywa kolację (opiekunka gotuje dla niego również). Syn jest bardzo sympatyczny i pomocny(duże zakupy należą do niego według listy opiekunki. Do seniorki czasem przychodzą dwa psy syna, które ona bardzo lubi. Ważne, aby opiekunka lubiła zwierzęta.

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B2

Język: niemiecki

W mowie: B2 ,

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie domu
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów

UDOGODNIENIA

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech