Specjalista ds. sprzedaży e-commerce z jęz. niemieckim (m/k) pełen etat

Numer telefonu: 71 366 60 81
Strona internetowa: www.walterfachkraft.pl
Miejsce pracy: Wrocław, Polska
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 0 zł / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 3

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH lider rynku pracy. Jesteśmy podmiotem należącym do międzynarodowej grupy, wyspecjalizowanej w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.

Wybierz stabilne zatrudnienie, wybierz Walter-Fach-Kraft.

Dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży e-commerce z jęz. niemieckim (m/k)

Miejsce pracy:

Wrocław

WYMAGANIA

W mowie: C1 , W piśmie: C1
  • biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • wysokie umiejętności interpersonalne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przyjmowanie i obsługa zamówień internetowych
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

UDOGODNIENIA

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • swobodną i przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • niezbędne do pracy innowacyjne narzędzia
  • pracę w nowoczesnym salonie meblowym
  • płatne nadgodziny, urlopy i premie