Kierowca C+E dla STEF (Nocki) * 16.64 - 18.71 € brutto/ h + nadgodziny (NP/MM)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Eindhoven, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 16,64 € - 18,71 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Eindhoven,

poszukuje kierowców z prawem jazdy kat. C+E (z kodem 95)

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień (w czwartek): 16.64 - 18.71 € brutto/ h (750 - 900 € netto/ tydzień) + nadgodziny
    (pierwsze wynagrodzenie w drugim tygodniu pracy)

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim, niemieckim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Jesteś doświadczonym kierowcą C+E
  • Mile widziany własny samochód

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport świeżych produktów z magazynu głównie do centr dystrybucji. Będziesz realizował 4 - 6 przystanków dziennie samochodem ciężarowym z dwoma przedziałami: chłodnia i mroźnia. Do Twoich obowiązków należeć będzie załadunek i rozładunek towarów, zabezpieczenie towarów i ich bezpieczny przewóz, kontrola stanu technicznego pojazdu, a także realizowanie tras zgodnie z harmonogramem oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Start pracy w godzinach 17/19:00. Praca 50 - 55h tygodniowo. Możliwe nadgodziny.

  • Umowa na warunkach holenderskich (podpisywanie umowy w biurze w poniedziałek, środę lub piątek w godz. 8:00 - 15:00)
  • Pracodawca nie zatrudnia na ZZP/ A1
  • Zakwaterowanie (w pokojach 1- lub 2-osobowych, koszt 125 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień 34.38 €)
  • Dojazd do pracy samochodem lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)