Wyszukaj ofertę spośród ofert

Mechanik Utrzymania Ruchu

Numer telefonu: 726001772
Miejsce pracy: Gliwice, Brzezinka, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.03.2024 do 19.04.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 35 zł - 45 zł / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującymmetalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniemnowoczesnych systemów zabezpieczeń przedskutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

WYMAGANIA

W mowie: C2 , W piśmie: C2

Twój Profil:

  • Wykształcenie techniczne min. zawodowe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu
  • Umiejętność obsługi narzędzi warsztatowych
  • Znajomość działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zadania:

  • Utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu
  • Dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym
  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji i budynków
  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu
  • Organizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn

UDOGODNIENIA

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji wraz z atrakcyjnym pakietem wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy