Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracownik produkcji (KIRCHHOFF POLSKA)

Numer telefonu: 726001772
Miejsce pracy: Gliwice, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 31 zł - 34 zł / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 10

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1

SZUKAMY:

  • Osób dyspozycyjnych, gotowych do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w zakładzie produkcyjnym, ale nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
  • Osób otwartych na nowe doświadczenia, chętnych do podnoszenia kwalifikacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z wymaganiami technologicznymi, jakościowymi, ilościowymi
  • Dbanie o należyty stan urządzeń, maszyn oraz wykorzystywanie ich zgodnie z przeznaczeniem
  • Wprowadzanie dane do komputera i wypełnianie dokumentacji
  • Obsługiwanie robotów zgrzewalniczych/spawalniczych

UDOGODNIENIA

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez KIRCHHOFF Polska
  • Atrakcyjny pakiet premii (miesięczna premia za wynik, absencyjno – stażowa, adaptacyjna, roczna)
  • Bogaty pakiet socjalny, w tym świadczenia świąteczne, wakacyjne, dofinansowanie do stołówki pracowniczej, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy (m.in. nabycie uprawnień spawalniczych i na wózek widłowy)