Wyszukaj ofertę spośród ofert

14463 Międzynarodowy kierowca C+E - chłodnia

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Helsingborg, Szwecja
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 700 € / tydzień netto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Naszym klientem jest szwedzko-słoweńska firma transportowa, zajmująca się przewozem towarów umieszczonych na paletach pomiędzy krajami Unii Europejskiej.
Szukasz pracy jako kierowca międzynarodowy w systemie?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

Baza: Helsingborg

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B2
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE w UE (plus)
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego i/lub angielskiego wystarczająca do prostej komunikacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za transport świeżych produktów o kontrolowanej temperaturze między krajami Beneluksu a Szwecją. Produkty będą umieszczane na paletach, załadunek i rozładunek jest również częścią Twoich zadań.
Odbierając towary, odwiedzisz 5-6 adresów, a następnie przetransportujesz je do Szwecji (jeden drop-off). Będziesz pracować zarówno w dzień, jak i w nocy, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców; będziesz spać w ciężarówce.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o słoweńską umowę o pracę, bezpośrednio u naszego klienta
  • Praca zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi czasu pracy kierowców
  • Stawka dzienna w wysokości 100 € netto
  • Wynagrodzenie wypłacane 18 dnia każdego miesiąca
  • Praca w systemie: 3/1, 4/1, 6/2, 6/3