Wyszukaj ofertę spośród ofert

14400 Kierowca CE między centrami dystrybucji

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 600 € - 650 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów i posiadaniu najważniejszych certyfikatów bezpieczeństwa i jakości, jest w stanie sprostać każdemu zadaniu logistycznemu. Usługi kurierskie, złożone ładunki kontenerowe lub transport o wysokiej wartości: każdy ładunek jest w dobrych rękach.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie krajowym!

Baza: Roosendaal

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE
  • Kierowca,  który aktualnie przebywa w Holandii bądź Belgii
  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Kierowca musi przebywać w Holandii (egzamin na prawo jazdy)
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Język niderlandzki będzie dodatkowym atutem
  • Własny samochód (na dojazd do/z pracy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Będziesz dostarczać paczki z centrum dystrybucyjnego w Roosendaal do innych oddziałów w Holandii i Belgii. Produkty będą umieszczone na kontenerach rolkowych lub paletach, a ich załadunek i rozładunek będzie również częścią Twojej pracy. Musisz upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych na czas.  Ponadto będziesz musiał obsługiwać niezbędną dokumentację, a także komputer pokładowy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-17:00. W ciągu dnia odwiedzisz około 5-10 adresów.

  • Wynagrodzenie godzinowe €16,31 - €18,35 brutto plus dodatki
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie tygodniowe (około 600-650 € netto)
  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50
  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy
  • Zakwaterowanie