Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracownik produkcji - Biskupice Podgórne

Numer telefonu: 503 772 849
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 30,00 zł - 30,20 zł / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Niden Team sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem jednego z naszych klientów poszukuje osób na stanowisko pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne, ul. Rozwoju

(dojazd ze własnym zakresie. Np. z Wrocławia komunikacja miejsca 602)

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1

Oczekujemy od Ciebie:
- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku na 2 zmianę ( 7-15 / 10-18 )
- dyspozycyjność do pracy 1 sobotę w miesiącu (nie zawsze)
- sumienności i dokładności,
- precyzji w pracach manualnych,
- umiejętności pracy w zespole,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Będziesz odpowiedzialny za:
- realizacja produkcji farb i mas dekoracyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,
- obsługa maszyn do produkcji i rozlewu farb oraz mas dekoracyjnych,
- przestrzeganie norm i receptur technologicznych,
- układanie gotowych produktów na paletach i ich zabezpieczenie,

UDOGODNIENIA

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- stawka 30,20 zł brutto/h,
- możliwości rozwoju w postaci szkoleń, awansów wewnętrznych,
- niezbędne narzędzia pracy.