Wyszukaj ofertę spośród ofert

Magazynier Picker Pracownik magazynowy - Grójec

Numer telefonu: +48609584530
Strona internetowa: jobsplus.pl
Miejsce pracy: Grójec, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 27,70 zł / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nazywamy się Jobs Plus HR i jesteśmy agencją zatrudnienia. Naszym klientem jest firma o wieloletniej tradycji i globalnym zasięgu, która zaopatruje sieci handlowe, hurtownie oraz branżę gastronomiczną w owoce i warzywa najwyższej jakości.

Obecnie poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy kompletacji zamówień. Szukamy kogoś na stałe, z zatrudnieniem w ramach umowy o pracę.

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B2
  • motywacja do podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres czasu
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (pn.-pt. 7-15 i 14-22) + dwie soboty w miesiącu
  • doświadczenie na stanowisku magazynowym lub w branży owocowej - mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kompletacja świeżych owoców zgodnie z zamówieniem

UDOGODNIENIA

  • umowa o pracę (zawartą bezpośrednio z naszym Klientem)
  • wynagrodzenie: podstawa 27,70 brutto/h +premie uznaniowe
  • szybki proces rekrutacji: rozmowa z nami->spotkanie z klientem-> i możesz zaczynać!