Wyszukaj ofertę spośród ofert

14694 Kierowca C - transport beczek z olejem

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Nieuwegein, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 600 € - 650 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Szukasz pracy jako kierowca w regionie Nieuwegein?
Zostań kluczową częścią zespołu i aplikuj już teraz!

Baza: Nieuwegein

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca ciężarówki C
  • Prawo jazdy kat. C, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Język niderlandzki będzie dodatkowym atutem
  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)
  • Własne zakwaterowanie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Każdego ranka będziesz wyruszać z Nieuwegein z przygotowaną listą tras i wyjeżdżać ciężarówką (skrzyniową).
Będziesz osobiście dostarczać do klientów beczek ze świeżymi olejami do smażenia i odbierać te zużyte. Dziennie odbędziesz średnio od 4 do 5 postojów. Praca od poniedziałku do piątku, godziny rozpoczęcia między 06:00 a 09:00.

  • Wynagrodzenie godzinowe wynosi od 16,57 euro brutto plus dodatki
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie tygodniowe (około 600-650 euro netto)
  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopu (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55
  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy