Wyszukaj ofertę spośród ofert

14424 Kierowca CE dla hurtowni

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Veghel, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 400 € - 600 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient zajmuje się żywnością ekologiczną, naturalnymi produktami drogeryjnymi i zrównoważonymi produktami nieżywnościowymi, a także jest franczyzodawcą sieci supermarketów ekologicznych.

Szukasz pracy w krajowej dystrybucji w odnoszącej sukcesy firmie, która przywiązuje dużą wagę do pracowników i sprzętu?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Baza: Veghel

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako kierowca kategorii CE będziesz pracować dla hurtowni żywności ekologicznej. Twoje codzienne obowiązki będą obejmować dostarczanie świeżych i łatwo psujących się produktów do sklepów ze zdrową żywnością, supermarketów ekologicznych i sklepów specjalistycznych. Będziesz podróżować zarówno do centrów miast, jak i na obszary wiejskie. Towary będą głównie umieszczane w kontenerach rolkowych, a od niektórych klientów oczekuje się układania produktów w stosy i umieszczania świeżych produktów np. w lodówce. Będziesz również odbierać puste kontenery rolkowe i odpowiadać za cotygodniowe czyszczenie swojej ciężarówki.

Twoja zmiana rozpocznie się między 3:00 a 5:00 rano i pracę zakończysz około 14:00-15:00 (średnio 5 adresów dziennie). Na tej zmianie pracujesz standardowo 4 dni w tygodniu, ale dzięki swoim godzinom nadal będziesz mieć pełny tydzień pracy.

  • Wynagrodzenie godzinowe 16,31 € brutto (w zależności od doświadczenia) + dodatki
  • Umowa holenderska
  • Długoterminowe stanowisko
  • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 400-600 € netto)
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu 50-55
  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy
  • Zakwaterowanie