Wyszukaj ofertę spośród ofert

Kierowca CE - trasa Holandia/Belgia

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Lopik, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 650 € - 700 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Poszukujemy kierowców CE do pracy w rodzinnej firmie z przyjemną atmosferą i zróżnicowaną trasą we wszystkich częściach Holandii i Belgii.

Baza: Lopik

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca ciężarówki CE
  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)
  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za transport produktów drobnicowych (naczepa chłodnia). Towary są transportowane na terenie Holandii i Belgii. Produkty znajdują się na paletach, a załadunek i rozładunek za pomocą EPT również wchodzi w zakres obowiązków. Będziesz miał 2-3 postoje dziennie.

Praca od poniedziałku do piątku rozpoczynając w godzinach 3:00-6:00.

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,35 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) plus dodatki
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 650-700 € netto)
  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50
  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy
  • Zakwaterowanie