Wyszukaj ofertę spośród ofert

14717 Międzynarodowy kierowca CE - cysterna

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Antwerpia, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 800 € - 900 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Jesteś kierowcą cysterny z doświadczeniem? Szukasz nowych wyzwań?

Sprawdź szczegóły i aplikuj już teraz!

Baza : Antwerpia

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra znajomość języka angielskiego. Język niderlandzki będzie dodatkowym atutem
  • 2 lata doświadczenia jako kierowca CE ADR cysterna
  • ADR cysterna (konieczność)
  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Na tym stanowisku będziesz transportować płyny i towary niebezpieczne ( substancje chemiczne) na terenie Belgii i Holandii. Podczas podróży będziesz odwiedzać 2-3 adresy dziennie, a załadunek/rozładunek będzie również częścią Twojej pracy. Możesz pracować w systemie (8/2), będziesz spać w ciężarówce w ciągu tygodnia i wrócisz na weekend do miejsca zakwaterowania.

Będziesz jeździł od poniedziałku do piątku w godzinach 03:00-06:00.

  • Wynagrodzenie godzinowe: 14,9375 € brutto + ARAB + bony obiadowe 6 €
  • Kontrakt belgijski
  • Cotygodniowe wypłaty (około 800-900 €)
  • Płatne dni urlopu (21 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Godziny pracy w tygodniu 50-55
  • Zakwaterowanie