Wyszukaj ofertę spośród ofert

13942 Kierowca CE cysterna / silos

Numer telefonu: +48322097010
Strona internetowa: www.247drive.pl
Miejsce pracy: Antwerpia, Belgia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 700 € - 900 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient to dostawca usług o wysokim standardzie w zakresie logistyki na terenie całej Europy.

Nowoczesny sprzęt, otwarta i rodzinna atmosfera oraz dobre warunki zatrudnienia zapewniają, że trafiłeś we właściwe miejsce!

Baza: Antwerpia

WYMAGANIA

W mowie: B2 ,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii CE, karta kodu 95 oraz karta tachografu cyfrowego
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca kat. CE
  • Certyfikat ADR (pełny+cysterna) jest OBOWIĄZKOWY
  • Własny samochód na dojazd do/z pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako kierowca kategorii C+E będziesz odpowiedzialny za przewóz towarów różnymi rodzajami ciężarówek (silos / cysterny / kontenery) w krajach takich jak Belgia, Holandia, Francja i Niemcy. Załadunek i rozładunek również będą częścią Twojej pracy. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją oraz komputerem pokładowym.
Nie musisz mieć doświadczenia w pracy z tym konkretnym rodzajem naczepy. Przez pierwsze 10 dni zostaniesz przeszkolony, aby wiedzieć, jak wykonywać swoją pracę.
Będziesz spać w ciężarówce od poniedziałku do piątku. W przerwach 45-godzinnych wrócisz na zakwaterowanie.

UDOGODNIENIA

  • Stawka godzinowa 14,5025 € brutto + dodatki
  • Umowa belgijska
  • Tygodniowe płatności (około: 700-900 € netto)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Liczba godzin tygodniowo: 50-55
  • Dodatek kilometrowy
  • Zakwaterowanie (jeśli potrzebne)