Przedstawiciel Handlowy/Doradca ds. Żywienia Bydła Mlecznego

Numer telefonu: 730558957
Strona internetowa: grhpolska.com
Miejsce pracy: Gdynia, Polska
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 29.04.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 6 000 zł - 10 000 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

  • Wynagrodzenie podstawa + premie
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Elastyczne godziny pracy

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki - zootechnika, rolnictwo lub pokrewne
  • Znajomość rynku i zasad żywienia zwierząt
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych z klientem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Promowanie produktu na podległym terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów (głównie rolników)
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Dostarczanie wiedzy oraz wsparcia żywieniowego klientom
  • Monitorowanie rynku oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • Współtworzenie planu sprzedaży
  • Realizacja planu sprzedaży
  • Raportowanie działań

W przypadku spełnienia wymagań, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków procesu rekrutacyjnego. Dziękujemy za zaufanie i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji.