Pracownik produkcji - Formy metalowe * 14.50 € brutto/ h (I)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Zwolle, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 19.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14,50 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, producent form po pieczenia z okolic Zwolle, Kampen, Meppel, Ommen, Apeldoorn,

poszukuje doświadczonych pracowników produkcji.

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 14.50 € brutto/ h (460 € netto/ tydzień)

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: A2

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie w pracy z metalem

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różne prace na produkcji form do pieczenia dla piekarni. Do Twoich obowiązków należeć będzie obsługa prasy krawędziowej, usuwanie rys z części produktów, naprawy oraz prostowanie form do pieczenia, a także inne różne prace związane z metalem. Będziesz również odpowiedzialny za

• konserwacja i dbałość o narzędzia pracy
• stosowanie się do przepisów BHP

UDOGODNIENIA

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych lub za dopłatą 20 €/ tydzień 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)