Wyszukaj ofertę spośród ofert

Pracownik produkcji

Numer telefonu: 323070770
Strona internetowa: during.pl
Miejsce pracy: Gliwice, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 26.06.2024 do 31.07.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 5 600 zł - 6 600 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat;

  • wynagrodzenie do 5600 zł brutto miesięcznie (dla osób bez doświadczenia) lub 6600 zł brutto miesięcznie (dla osób z doświadczeniem);

  • dodatek za pracę w godzinach nocnych;

  • dofinansowanie do posiłków;

  • premię frekwencyjną;

  • premię wydajnościową;

  • pakiet benefitów tj. wczasy pod gruszą, bony świąteczne;

  • system poleceń pracowniczych.

WYMAGANIA

W mowie: A2 , W piśmie: A2
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym;

  • doświadczenie w pracach produkcyjnych;

  • gotowość do podjęcia długofalowej współpracy;

  • znajomość rysunku technicznego - mile widziana;

  • umiejętność posługiwania się suwmiarką -mile widziana;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyn produkcyjnych;

  • ręczne prace produkcyjne.

  • bezpłatne miejsca parkingowe lub łatwy dojazd komunikacją miejską - przystanek autobusowy pod samym zakładem (numery autobusów: 197, 692, 693, 699, 924).