Kierowca Manewrowy C+E - BEZ Języka Angielskiego * 18.71 € brutto/ h (około 2800 € netto/ miesiąc) (LX*)

Numer telefonu: 0048 32 440 14 74
Miejsce pracy: Veghel, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 18,71 € / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nasz klient, firma logistyczna z okolic Veghel,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C+E

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.71 € brutto/ h (2800 € netto/ miesiąc)

WYMAGANIA

W mowie: B1 , W piśmie: B1

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM z ZDJĘCIEM, jeśli:

  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za dbanie o transport wewnętrzny i zewnętrzny. Będziesz odpowiedzialny za transport przyczep w wyznaczone miejsce. Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • transport ciężarówek oraz przyczep, podstawianie aut,
  • dokowanie ciężarówek i przyczep z precyzją i bezpieczeństwem
  • przemieszczanie w różnych miejscach zgodnie z instrukcjami
  • wykonywanie innych zadań związanych z prowadzeniem ciężarówek i przyczep na terenie firmy
  • dbanie o porządek wokół ciężarówek i przyczep oraz zachowanie czystości w miejscu pracy

Możesz zostać poproszony o pomoc przy załadunku i rozładunku, a także przygotowanie auto do trasy.

Praca od poniedziałku do piątku. Start pracy 06:30.

UDOGODNIENIA

  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (koszt 130 - 145 €/ tydzień)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień ok. 35.49 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****
  • Składki oraz podatki odprowadzane w kraju zatrudnienia
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Wsparcie naszych Konsultantów/ Koordynatorów w procesie zatrudnienia
  • Bezpłatne usługi rekrutacyjne

Zapraszamy do kontaktu:
rekrutacja@work4you.global
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)