Wyszukaj ofertę spośród ofert

DEKARZ

Numer telefonu: +48 579208560
Miejsce pracy: Zandvoort, Holandia
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 18,38 € - 20,89 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta w Holandii szukamy osób na stanowisko: DEKARZ. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za różne zadania związane z pokryciami dachowymi, w tym między innymi za instalację, naprawę i konserwację.

WYMAGANIA

W mowie: A1 , W piśmie: A1

Wymagania:

• Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w pokryciach dachowych

• Podstawowy poziom znajomości języka angielskiego

• Konieczność posiadania własnego samochodu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Jako dekarz będziesz odpowiedzialny za różne zadania związane z pokryciami dachowymi, w tym między innymi za instalację, naprawę i konserwację. Będziesz współpracować z zespołem, aby zapewnić, że projekty będą realizowane sprawnie i na wysokim poziomie.

UDOGODNIENIA

Korzyści:

- Wynagrodzenie brutto: €18,38 - €20,89

- Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport

- Zapewnione ubrania robocze