Wyszukaj ofertę spośród ofert

Spawacz MIG/MAG

Numer telefonu: +48 579208560
Miejsce pracy: Zandvoort, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 18,39 € - 20,88 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Dla naszego klienta w Holandii szukamy osób na stanowisko: Spawacz MIG/MAG Welder

Chętne osoby proszę o wysłąnie swojego CV: ania.davteam@gmail.com z dopiskiem SPAWACZ WELDER

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B2

Kwalifikacje:
- Minimum 1 rok doświadczenia jako spawacz MIG/MAG.
- Biegła znajomość technik szlifowania i wykańczania.
- Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych.
- Znajomość różnych materiałów i technik spawalniczych.
- Dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.
- Prawo jazdy; Własny samochód będzie dodatkowym atutem.
- Ważne certyfikaty spawalnicze (135, 136, 138) będą dodatkowym atutem.
- VCA będzie również dodatkowym atutem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Obowiązki:

1. Spawanie:

- Wykonywanie spawania MIG/MAG zgodnie ze specyfikacjami projektu.

- Zapewnienie zgodności spoin ze standardami jakości, w tym inspekcji wizualnych i testów.

2. Szlifowanie i wykańczanie:

- Przeprowadzanie procesów szlifowania i wykańczania w celu uzyskania gładkich i polerowanych powierzchni spawanych

elementów.

- Utrzymywanie najwyższych standardów przygotowania powierzchni i wykończenia gotowych produktów.

3. Montaż:

- Pomoc w montażu wytworzonych elementów, zapewniając dokładne wyrównanie i właściwe dopasowanie.

- Współpraca z członkami zespołu w celu uzyskania bezproblemowej integracji spawanych części z końcowymi

zespołami.

4. Czytanie rysunków technicznych:

- Interpretowanie i przestrzeganie rysunków technicznych w celu zrozumienia wymagań projektu.

- Przekładanie specyfikacji technicznych na precyzyjne zadania spawalnicze i montażowe.

5. Bezpieczeństwo i zgodność:

- Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa podczas spawania, szlifowania i montażu.

- Zapewnienie zgodności ze standardami i przepisami branżowymi.

UDOGODNIENIA

Oferujemy:

- Wynagrodzenie brutto: €18,39 - €20,88

-Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

-Opcja nadgodzin: Tak

-Godziny pracy: 08.00–17.00

-zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport - Własna sypialnia: Tak