Wyszukaj ofertę spośród ofert

Do opieki jest sympatyczne małżeństwo 1800€

Numer telefonu: 324401554
Strona internetowa: www.seniornaplus.pl
Miejsce pracy: 77694 Kehl, Niemcy
Stanowisko: Inny
Termin zlecenia
od: 21.11.2021
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 1 800 € / miesiąc netto
Język: niemiecki

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Podopieczna ma osteoporozę, lekko zaburzoną zdolność poruszania się ze względu na chorobę Parkinsona, nosi okulary, inkontynencja moczowa - nosi wkładki dla poczucia komfortu i sama je wymienia, przesypia bezproblemowo noce, spożywa posiłki samodzielnie. Do pacjentki dwa razy w tygodniu przychodzi ergoterapeutka. Podopieczny miewa lekkie stany depresyjne, nosi okulary i aparat słuchowy, porusza się przy pomocy rolatora lub laski, inkontynencja nosi wkładki dla poczucia komfortu sam je wymienia, ma założony cewnik. Seniorzy są jeszcze bardzo samodzielni. Do podstawowych zadań opiekunki należeć będzie kompleksowa pomoc w myciu, ubieraniu, przygotowywaniu posiłków, pranie, prasowanie, zakupy oraz utrzymanie czystości i porządku w domu. Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój z dostępem do internetu, własna łazienka. Dla opiekunki dostępne auto.

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • Mile widziane referencje

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie domu
  • Przygotowywanie posiłków
  • Pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach
  • Robienie zakupów

UDOGODNIENIA

  • Stabilne i legalne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie
  • Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
  • Całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu
  • Wsparcie koordynatora podczas pobytu w Niemczech