Wyszukaj ofertę spośród ofert

Poszukujemy doświadczonego TYNKARZA do pracy w Holandii!

Numer telefonu: +31612495438
Strona internetowa: noah-bv.nl
Miejsce pracy: Nijmegen, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.03.2024 do 20.12.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 550 € - 650 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

Agencja zatrudnienia NOAH Personeelsmanagement, specjalizująca się w zatrudnieniu pracowników budowlanych, poszukuje wykwalifikowanego TYNKARZA dołączającego do zespołu jednego z naszych klientow. Podejmujac wspolprace z nami, będziesz miał okazję uczestniczyć w różnorodnych projektach budowlanych, w tym w nowych budynkach, renowacjach oraz pracach modernizacyjnych.

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
  1. Doświadczenie zawodowe jako Tynkarz, minimum 5 lat.
  2. Znajomość technik tynkarskich, w tym aplikacji tynków gipsowych i cementowych.
  3. Umiejętność czytania i interpretacji projektów budowlanych.
  4. Dobra sprawność fizyczna i zdolność pracy zespołowej.
  5. Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
  6. Własny środek transportu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Aplikacja tynków:

    • Precyzyjna aplikacja różnych rodzajów tynków, w tym gipsowych, cementowych, tynków strukturalnych, oraz wykończeniowych.
    • Wykorzystanie różnych technik, aby osiągnąć pożądane efekty estetyczne.
  2. Przygotowanie powierzchni:

    • Przygotowywanie powierzchni do tynkowania poprzez oczyszczanie, szlifowanie i naprawę istniejących powłok.
  3. Montaż siatki tynkarskiej:

    • Umiejętne mocowanie siatki tynkarskiej, zapewniającej trwałość i stabilność na powierzchniach.
  4. Prace wykończeniowe:

    • Dokładne wykańczanie powierzchni tynkowanych, w tym gładzenie, szlifowanie i malowanie.
  5. Współpraca z zespołem:

    • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego w celu skoordynowanego i efektywnego wykonywania prac.
  6. Zgodność z projektami budowlanymi:

    • Zrozumienie i przestrzeganie projektów budowlanych oraz planów architektonicznych.
  7. Rozwiązywanie problemów:

    • Zdolność do szybkiego rozpoznawania i rozwiązywania problemów związanych z tynkowaniem.
  8. Bezpieczeństwo pracy:

    • Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas wykonywania prac tynkarskich.
  9. Przeglądy jakości:

    • Regularne przeglądy jakości wykonywanych prac, dbając o wysoki standard wykończenia.
  10. Zachowanie narzędzi i sprzętu:

    • Odpowiedzialne korzystanie z narzędzi i sprzętu tynkarskiego, dbając o ich utrzymanie w dobrym stanie.
  11. Komunikacja:

    • Komunikacja z kierownictwem i zespołem w celu przekazywania postępu prac oraz zgłaszania ewentualnych problemów.
  12. Dbanie o czystość na budowie:

    • Zachowanie porządku i czystości na placu budowy, dbając o bezpieczne warunki pracy.

Przyjmując stanowisko Tynkarza w naszej firmie, oczekujemy od kandydatów zaangażowania, precyzji oraz gotowości do aktywnej współpracy w dynamicznym środowisku budowlanym.

UDOGODNIENIA

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie z uwzględnieniem umiejętności i doświadczenia.
  3. Zakwaterowanie oraz wsparcie w organizacji formalności związanych z przeprowadzką do Holandii.
  4. Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  5. Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny zespół.
  6. Ubezpieczenie zdrowotne.