Poszukujemy utalentowanego i doświadczonego GLAZURNIKA do pracy w Holandii!

Numer telefonu: +31612495438
Strona internetowa: noah-bv.nl
Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.03.2024 do 20.12.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 600 € - 650 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

NOAH Personeelsmanagement nawiązuje współpracę z doświadczonymi Glazurnikami i zaprasza do aplikowania na stanowisko, które obejmuje różnorodne projekty (głównie renowacje). Razem z NOAH Personeelsmanagement otwórz nowe możliwości zawodowe w fascynującym świecie projektów glazurniczych w Holandii!

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
  1. Doświadczenie zawodowe jako Glazurnik.
  2. Umiejętność precyzyjnego układania płytek ceramicznych, gresowych i innych rodzajów płytek.
  3. Znajomość różnych technik cięcia, szlifowania i układania płytek.
  4. Umiejętność czytania i interpretacji projektów glazurniczych.
  5. Dbałość o detale i estetykę w wykonywaniu prac glazurniczych.
  6. Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  7. Sprawność fizyczna i dostosowanie do pracy w różnych warunkach.
  8. Własny środek transportu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Przygotowanie Powierzchni:

    • Oczyszczanie, wyrównywanie i przygotowanie powierzchni do układania płytek.
  2. Cięcie i Układanie Płytek:

    • Precyzyjne cięcie płytek ceramicznych, gresowych lub innych materiałów zgodnie z projektem.
    • Profesjonalne układanie płytek na podłożu, dbając o równomierne rozmieszczenie i odpowiednie wypełnienie fug.
  3. Montaż Elementów Wykończeniowych:

    • Montaż listew przypodłogowych, narożnikowych i innych elementów dekoracyjnych.
  4. Wykańczanie Fug:

    • Nanoszenie i wygładzanie fug, zapewniając estetyczne i trwałe wykończenie.
  5. Dokładność i Estetyka:

    • Dbanie o detale i estetykę wykonanych prac, eliminując niedoskonałości i zapewniając wysoki standard wykończenia.
  6. Praca z Narzędziami i Materiałami:

    • Profesjonalne korzystanie z narzędzi glazurniczych, w tym kielni, kielniarki, pił glazurniczych i innych.
    • Dostosowywanie się do różnych rodzajów materiałów glazurniczych i technik ich obróbki.
  7. Prace Naprawcze i Konserwacyjne:

    • Wykonywanie napraw i konserwacji istniejących instalacji płytek, w tym wymiana uszkodzonych elementów.
  8. Zgodność z Normami i Specyfikacjami:

    • Przestrzeganie norm i przepisów dotyczących wykonywania prac glazurniczych oraz zgodność z wymaganiami projektu.
  9. Współpraca z Zespołem:

    • Efektywna współpraca z innymi członkami zespołu budowlanego w celu realizacji harmonogramu prac.
  10. Bezpieczeństwo Pracy:

    • Ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania prac glazurniczych, zapewniając bezpieczeństwo siebie i innych pracowników.
  11. Komunikacja:

    • Komunikacja z kierownictwem i innymi członkami zespołu w celu przekazywania postępów prac oraz zgłaszania ewentualnych problemów.
  12. Dbałość o Narzędzia i Sprzęt:

    • Odpowiedzialne korzystanie z narzędzi i sprzętu glazurniczego oraz ich regularna konserwacja i utrzymanie w dobrym stanie.

Glazurnik odgrywa istotną rolę w procesie budowlanym, zapewniając estetyczne i funkcjonalne wykończenie powierzchni. Dbałość o detale, precyzja oraz umiejętność pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole, są kluczowe dla sukcesu zawodowego na tym stanowisku.

UDOGODNIENIA

  1. Tymczasowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  2. Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  3. Zakwaterowanie oraz pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą w Holandii.
  4. Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach glazurniczych.
  5. Profesjonalne wsparcie ze strony agencji NOAH Personeelsmanagement.
  6. Ubezpieczenie zdrowotne.