Poszukujemy doświadczonego SPAWACZA MIG-MAG do pracy w Holandii!

Numer telefonu: +31612495438
Strona internetowa: noah-bv.nl
Miejsce pracy: Venray, Holandia
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.03.2024 do 20.12.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 600 € - 650 € / tydzień netto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 1

NOAH Personeelsmanagement, renomowana agencja zatrudnienia tymczasowego, poszukuje doświadczonego Spawacza MIG-MAG do podjęcia pracy w Holandii. Jako Spawacz, będziesz odpowiedzialny za wykonywanie precyzyjnych prac spawalniczych z wykorzystaniem technologii MIG-MAG, wspierając różnorodne projekty.

WYMAGANIA

W mowie: B1 ,
  1. Doświadczenie zawodowe jako Spawacz MIG-MAG.
  2. Umiejętność obsługi i regulacji sprzętu spawalniczego.
  3. Znajomość rysunku technicznego oraz zdolność do czytania i interpretacji specyfikacji spawalniczych.
  4. Samodzielność w wykonywaniu prac spawalniczych zgodnie z normami jakości.
  5. Sprawność fizyczna i zdolność do efektywnej pracy w zespole.
  6. Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.
  7. Aktualne certyfikaty.
  8. Własny środek transportu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  1. Przygotowanie Materiałów:

    • Przygotowywanie i obróbka materiałów przed procesem spawania.
  2. Obsługa Sprzętu Spawalniczego:

    • Znajomość obsługi sprzętu spawalniczego MIG-MAG.
    • Regularna konserwacja i utrzymanie w dobrym stanie sprzętu.
  3. Wykonywanie Spawania:

    • Precyzyjne i efektywne wykonywanie spawania metodą MIG-MAG zgodnie z normami i specyfikacjami technicznymi.
  4. Odczyt Rysunków Technicznych:

    • Zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz specyfikacji spawalniczych.
  5. Kontrola Jakości:

    • Wykonywanie kontrolnych pomiarów i ocena jakości wykonanych spawów.
    • Zapewnianie zgodności z normami jakościowymi i standardami branżowymi.
  6. Prace Naprawcze:

    • Wykonywanie prac naprawczych w razie wykrycia wad w wykonanych spawach.
  7. Prace Zespołowe:

    • Współpraca z innymi pracownikami w zakresie realizacji projektów budowlanych.
    • Efektywna komunikacja z zespołem i kierownictwem.
  8. Bezpieczeństwo Pracy:

    • Zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas wykonywania prac spawalniczych.
  9. Dokumentacja:

    • Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej wykonywanych prac.
  10. Szybka Reakcja na Zmiany:

    • Gotowość do elastycznego reagowania na ewentualne zmiany w harmonogramie pracy.
  11. Utrzymanie Porządku na Stanowisku Pracy:

    • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i zachowanie czystości w miejscu pracy.
  12. Zgłaszanie Problemów:

    • Natychmiastowe zgłaszanie wszelkich problemów związanych z procesem spawania lub bezpieczeństwem pracy.

UDOGODNIENIA

  1. Elastyczne zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej.
  2. Konkurencyjne wynagrodzenie, zależne od umiejętności i doświadczenia.
  3. Pomoc w zakwaterowaniu oraz wsparcie w formalnościach związanych z przeprowadzką do Holandii.
  4. Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach.
  5. Profesjonalne środowisko pracy i wsparcie ze strony agencji.
  6. Ubezpieczenie zdrowotne.

Zatrudnienie tymczasowe przez agencję NOAH Personeelsmanagement umożliwia spawaczom MIG-MAG elastyczne podjęcie się różnorodnych projektów w Holandii, zapewniając jednocześnie wsparcie w zakwaterowaniu i organizacji formalności związanych z pracą za granicą.