Wyszukaj ofertę spośród ofert

Sortowanie Sadzonek na Hali Praca w Danii

Numer telefonu: 604 570 276
Strona internetowa: www.quickstaff.dk/o-nas
Miejsce pracy: Glamsbjerg, Dania
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 25.03.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 14 000 DKK - 15 000 DKK / miesiąc brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 10

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Informacje

  • Pracownik szkółkarski - sortowanie sadzonek na hali

  • Numer oferty: S-65

  • Praca odbywa się 9 miesięcy w roku:

  1. sezon wiosenny (styczeń-maj)

  2. sezon letni (czerwiec-sierpień)

  3. sezon jesienny (październik- grudzień)

  • Ilość wakatów: 10

  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

WYMAGANIA

W mowie: A1 , W piśmie: A1
  • mile widziane doświadczenie w sortowaniu

  • dyspozycyjność w podanym terminie

  • bardzo dobra sprawność fizyczna

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wiosna: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali, sadzenie maszynowe

  • lato: pielenie, sadzenie maszynowe

  • jesień: zbiór sadzonek na polu, sortowanie na hali

  • inne prace szkółkarskie

UDOGODNIENIA

Oferujemy

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9500 PLN

8500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną w Danii

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice