Wyszukaj ofertę spośród ofert

Sortowanie sadzonek na hali Praca w Danii

Numer telefonu: 604 570 276
Strona internetowa: www.quickstaff.dk/o-nas
Miejsce pracy: GLAMSBJERG, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 16.09.2024 do 31.05.2025
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 100 DKK - 100 DKK / h brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 10

  • Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8500 PLN

 7500 PLN podstawa + 1000 PLN pieniądze wakacyjne

  • Pomoc w organizacji mieszkania

  • Pomoc administracyjną w Danii

  • Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

  • Zapewniamy darmowe zakwaterowanie i transport do pracy

WYMAGANIA

Informacje

  • Pracownik szkółkarski

  • Numer oferty: S-65

  • Praca odbywa się 9 miesięcy w roku:

  1. sezon wiosenny (styczeń-maj)

  2. sezon letni (czerwiec-sierpień)

  3. sezon jesienny (październik- grudzień)

  • Ilość wakatów: 10

  • Możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

  • Nie wymagamy znajomości języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie w sortowaniu,

  • dyspozycyjność w podanym terminie,

  • bardzo dobra sprawność fizyczna,

  • gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,

  • mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • sortowanie na hali

  • inne prace szkółkarskie

  • Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,

  • Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,

  • Ubezpieczenie zdrowotne,

  • Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,

  • Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał.