Wyszukaj ofertę spośród ofert

Miejsce pracy: Glamsbjerg, Dania
Stanowisko: Kierownik
Termin zlecenia
od: 18.09.2024 do 05.05.2025
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 161,17 DKK / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 2

  • Lider zmiany na produkcji

  • Numer oferty: P-5

  • Start pracy: sierpień 2024

  • Koniec pracy: maj 2025

  • Ilość wakatów: 2

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą ludzi,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Odpowiedzialność i sumienność,

  • Dyspozycyjność w wyznaczonym terminie,

  • Własne auto do dojazdu do pracy,

  • Uprawnienia na wózek widłowy mile widziane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kompleksowe zarządzanie zespołem pracowników (do 20 osób),

  • Organizacja pracy oraz nadzór nad planem zamówień oraz grafikiem pracy,

  • Przygotowanie maszyn do pracy i obsługa,

  • Rozdzielenie pracowników na stanowiska,

  • Dostarczanie owoców w skrzyniach na podnośniki maszyn za pomocą wózków elektrycznych,

  • Odbieranie palet z gotowym produktem, etykietowanie, obsługa komputera,

  • Dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego,

  • Przeprowadzenie szkoleń BHP,

  • Kontakt w języku angielskim z duńskim klientem.

UDOGODNIENIA

Stawka godzina 161,17 dkk brutto
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9800 PLN

8500 podstawa + 1300 PLN pieniądze wakacyjne

150 - 190 godzin w miesiącu w zalezności od zamówień, weekendy wolne

  • Pomoc w organizacji mieszkania

Po okresie próbnym (3 miesiące) darmowe zakwaterowanie,

  • Pomoc administracyjną w Danii