Inżynier / Technik serwisu mechanicznego (systemy ups) - prace terenowe

Numer telefonu: +48609584530
Strona internetowa: jobsplus.pl
Miejsce pracy: Warszawa, Polska
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 15.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 7 500 zł - 14 000 zł / miesiąc brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Nazywamy się Jobs Plus HR i jesteśmy agencją rekrutacyjną. Naszym klientem jest firma, lider na rynku innowacyjnych i energooszczędnych rozwiązań zabezpieczających działanie procesów w przemyśle i nowoczesnej gospodarce cyfrowej. Firma specjalizuje się w dynamicznych systemach UPS (DRUPS - Diesel Rotary UPS, RUPS - Rotary UPS), w których baterie akumulatorów zastąpione są mechanicznym zasobnikiem energii. Posiada wdrożenia DRUPS zarówno dla aplikacji Data Center, jak i przemysłowych.

Obecnie firma zatrudni Inżyniera oraz Technika Serwisu Mechanicznego w Dziale Wdrożeń i Serwisu, którzy dołączą zespołu mechaników. Jeśli jesteś pasjonatem-mechanikiem, to ta oferta może Cię zainteresować.

Lokalizacja: cała Polska, praca terenowa

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B1
  • preferowane wykształcenie średnie techniczne i/ lub wyższe mechaniczne (np. Technik elektryk, Inżynier mechanik, również w trakcie nauki)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze systemów zasilania gwarantowanego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kategorii B
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność do pracy w różnych lokalizacjach, różnych godzinach, czasem również w weekendy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wykonywanie przeglądów konserwacyjnych urządzeń oraz ich napraw
  • wykonywanie prac instalacyjnych i uruchomieniowych
  • pozostawanie w gotowości w trybie hot-line telefoniczny
  • koordynacja prac podwykonawców
  • prowadzenie dokumentacji prowadzonych działań
  • doradztwo techniczne i diagnozy techniczne
  • wsparcie techniczne dla działu rozwiązań i sprzedaży
  • współpracę z pozostałymi działami spółki

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą (w tym 3 miesięczny okres próbny)
  • pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie: 7500 9 500 zł brutto dla Technika, 9000 -14 000 brutto dla Inżyniera
  • pakiet ubezpieczeń - Polisa AXA
  • prywatna opieka medyczna
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • samochód służbowy (do wyłącznego korzystania w tym prywatnego)
  • pokrycie kosztów noclegów (służbowa karta płatnicza)
  • szkolenia produktowe, również zagraniczne w fabrykach u producentów
  • perspektywę awansu w strukturach spółki