Wyszukaj ofertę spośród ofert

Specjalista ds. zaopatrzenia

Numer telefonu: 570900317
Strona internetowa: dwabe.pl
Miejsce pracy: Łodź, Polska
Stanowisko: Specjalista
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 1 zł / miesiąc netto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu,

- Współpracę z krajowymi i zagranicznymi partnerami,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Bogaty pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, pakietu medycznego, nauki języków, szkoleń i kursów).

WYMAGANIA

- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

- Zdolności negocjacyjne (mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z działem zakupów lub zaopatrzenia w firmie produkcyjnej),

-Otwartość i komunikatywność

- Bardzo dobra znajomość urządzeń i programów biurowych (MS Office).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Przygotowywanie zapytań ofertowych,

- Współpraca z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,

- Ocena oraz poszukiwanie nowych, alternatywnych dostawców,

- Negocjacje warunków współpracy z dostawcami,

- Nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: Pokaż e-mail. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl