Wyszukaj ofertę spośród ofert

Operator Maszyn - Produkcja/Pakowanie Leków

Numer telefonu: 570900317
Strona internetowa: dwabe.pl
Miejsce pracy: Stryków, Polska
Stanowisko: Pracownik fizyczny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 5 200 zł - 5 900 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów: 4

Nasz klient to oddział szwajcarskiego koncernu farmaceutycznego zlokalizowany w Strykowie. To wyjątkowa okazja do zdobycia stałej pracy u renomowanego pracodawcy, który nie tylko oferuje stabilne zatrudnienie, ale także zapewnia czyste, sterylne warunki pracy oraz bogaty pakiet benefitów pozapłacowych!

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Operatora Maszyn do dwóch różnych działów: pakowania lub naważania. Praca odbywa się w systemie 3-zmianowym po 8 godzin lub 4-brygadowym po 12 godzin. Zatrudnienie oferowane jest na podstawie umowy o pracę, podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą.

WYMAGANIA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Zadania na tym stanowisku nie są trudne, ale wymagają uwagi i dokładności. Będziesz zajmował/a się :  obsługą maszyn pakujących, kontrolą bieżącej pracy, ustawianiem maszyn, dbaniem o jakość i zapisywaniem danych nt. wyników.

Firma zainwestuje w Twój rozwój, a w zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz wiele benefitów dla siebie i swoich bliskich, m.in.:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premię + stały comiesięczny dodatek,

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę MultiSport.

  • Dopłatę do przejazdów na trasie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, dzięki którym dojazdy do pracy będą Cię kosztować tylko 30 zł miesięcznie!

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i najbliższych, bony, paczki,

  • Wyjątkowe warunki pracy w czystych i klimatyzowanych pomieszczeniach,

  • I wiele, wiele innych…