Wyszukaj ofertę spośród ofert

Kierownik Regionalny

Numer telefonu: 570900317
Strona internetowa: dwabe.pl
Miejsce pracy: Łódź, Polska
Stanowisko: Kierownik
Termin zlecenia
od: 15.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 1 zł / miesiąc brutto
Język: polski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Nienormowany czas pracy, wolne weekendy,
- Adekwatne narzędzia pracy,
- Bogaty pakiet benefitów m.in.:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- dofinansowanie do pakietu medycznego
- dofinansowanie nauki języków
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- parking dla pracowników

WYMAGANIA

- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie we współpracy z hurtowniami instalacyjnymi),
- Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją,
- Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa dotychczasowych klientów (sieci i hurtownie instalacyjne),
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
- Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym regionie (woj. Łódzkie, Mazowieckie, Śląskie),
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Administratorem Twoich danych osobowych jest DWABE Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Wólczańska 73/3. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na dane stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem email: iodo@dwabe.pl
Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stronie dwabe.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWABE Spółka z o.o. danych osobowych w celach związanych z prowadzoną rekrutacją, które to dane wykraczają poza zakres wskazany w z art. 22 1 kodeksu pracy.
Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl
W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. prosimy o dopisanie w CV oświadczenia/zaznaczenie właściwej zgody o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez DWABE Spółka z o.o. przez okres najbliższych 2 lat. Administrator poinformował mnie, że niniejsza zgoda może być wycofana w każdym czasie, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez złożenie oświadczenia w siedzibie Administratora bądź wysłanie oświadczenia na adres email: iodo@dwabe.pl.