Wyszukaj ofertę spośród ofert

Kierowca ciężarówki (Kod 95)

Numer telefonu: +48 579208560
Miejsce pracy: Zandvoort, Holandia
Stanowisko: Inny
Termin zlecenia
od: 18.09.2024
Wymiar pracy: pełny etat
Stawka: 20,86 € - 23,14 € / h brutto
Język: angielski

OFERUJEMY

Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat
Ilość dostępnych etatów:

Stanowisko: Kierowca ciężarówki (Kod 95)

Jako kierowca ciężarówki z certyfikatem Code 95 będziesz istotną częścią naszego zespołu logistycznego, odpowiedzialnego za bezpieczny i terminowy transport towarów w różnych lokalizacjach.

Chętne osoby prosimy o wysłąnie swojego CV ania.davteam@gmail.com

WYMAGANIA

W mowie: B2 , W piśmie: B2

Kwalifikacje:

• Ważne prawo jazdy.

• Co najmniej roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki.

• Dobra kondycja fizyczna, z możliwością załadunku i rozładunku ładunku w razie potrzeby.

• Dobre umiejętności komunikacyjne, preferowana biegła znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

UDOGODNIENIA

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto: 20,86–23,14 EUR na godzinę

Samochód służbowy (jeśli jest potrzebny)

Minimalna liczba godzin tygodniowo: 40

Opcja nadgodzin: Tak

Godziny pracy: 08.00–17.00

Własna sypialnia: Tak

Zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport